شهید موسوی دامغانی

آثار شهید سید ابوالقاسم داودالموسوی - موسوی دامغانی

شهید موسوی دامغانی

آثار شهید سید ابوالقاسم داودالموسوی - موسوی دامغانی

شهید موسوی دامغانی

این وبگاه سعی دارد کلیه آثار شهید سیدابوالقاسم داودالموسوی معروف به موسوی دامغانی را حفظ و نشر نماید.
انتشار آثار فرهنگی - مذهبی و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره کلیه شهدا و بزرگان دین که جهت روشن نگهداشتن چراغ فروزان اسلام عزیز شیعی زحمات زیادی را متحمل شده‌اند، جزء رئوس وظایف این وبگاه است.

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۳ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم«الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله بأموالهم و انفسهم أعظم درجة عندالله و اولئک هم الفائزون»

 (سوره توبه آیه 20)

خداوند متعال توفیق نصیب فرمود به همراه جمعی از روحانیون معظم و نمایندگان محترم روانه جبهه،‌ کعبه دل‌های عاشقان خدا و ایثار و شهادت بشویم. با برادر عزیز آقای سید حسن شاهچراغی لازم دیدیم وصایای خودم را بدین وسیله بنویسم. امید است که اگر خداوند لایق دیده و شایسته ورود به بارگاه ربوبی یافت و به محفل عباد صالح و شهدا و صدیقین اجازه ورود فرمود این وصیت به عنوان آخرین کلماتی که از زبان دل بر می‌خیزد، برای فرزندانم و همسرم و والدین گرامم و اخوان ارجمند و همشیره مهربانم و بستگان محترم و دوستان عزیز و همشهریان و همکاران و موکلین محترم و مردم شهید پرور و رشید کشور و همه خدمتگزاران فداکار به یادگار بماند.

با اعتقاد به یگانگی خدای لا یزال و قادر و متعال، علیم و حکیم و مدبر امور و فعّال ما یشاء،‌ انبیاء عظام الهی بالأخص خاتم انبیاء پیامبر بزرگ اسلام (صل الله علیه و آله) و امامت دوازده امام معصوم (علیهم السلام) و ولایت فقیه و اعتقاد به حقّانیت مرگ و سؤال در قبر و حساب و کتاب و میزان و صراط و بهشت و جهنم و امید به رحمت و غفران الهی، وصیت خود را آغاز می‌کنم:

  • شهید سید ابوالقاسم موسوی دامغانی

تولد

سیدابوالقاسم داودالموسوی، معروف به موسوی دامغانی، فرزند سیدمحمد است و در سال 1323ه‍.ش در روستای حسن آباد از توابع دامغان در خانواده مذهبی و شیفته اهل بیت (علیهم السلام) متولد شد.(1)  • شهید سید ابوالقاسم موسوی دامغانی

سلام

دلنوشته‌های خود  با شهید عزیز و دلبندتان را برای ما ارسال کنید. دلنوشته‌ای با پدر یا مادر شهید، برادر یا خواهر شهید، فرزند شهید، دوست شهید و هر عزیز دیگری که به فیض شهادت نائل شده است.

دلنوشته های من با شهید دلبندم ...

دلنوشته ها را توسط فرم پایین صفحه برای ما ارسال نمایید تا در صفحه « دلنوشته های شما با شهید عزیزتان» به نمایش در آید.

یا حق - یا علی

  • شهید سید ابوالقاسم موسوی دامغانی